Сльози Шевченка 14 років тому: згадуємо, як збірна України поступилася Греції та не поїхала на ЧС-2010

318
Сльози Андрія Шевченка після порахки від греків. Фото: Google
Рівно 14 років тому, 18 листопада 2009 року, національна команда України програла збірній Греції у матчі-відповіді плей-офф чемпіонату світу з рахунком 0:1 та не змогла пробитися на Мундіаль.

Цього дня, але 14 років тому, на стадіоні «Донбас Арена» у Донецьку, збірна України приймала у матчі-відповіді греків.

Перша гра за право виступити на чемпіонаті світу 2010 року завершилася у нічию, 0:0.

Наша команда з перших хвилин кинулась уперед, намагаючись забити швидкий гол. Лідер збірної України Андрій Шевченко двічі мав нагоду відкрити рахунок, але обидва рази не реалізував свої моменти.

На 31-й хвилині греки забили єдиний гол у поєдинку. Дімітріос Салпінгідіс скористався помилкою ексзахисника Динамо Євгена Хачеріді та відправив м'яч у дальній кут воріт Андрія П'ятова.

У другому таймі наші співвітчизники створили кілька небезпечних моментів, але зрівняти рахунок так і не змогли. Матч завершився поразкою української збірної – 0:1.

Після фінального свистка не зміг приховати свої емоції та розчарування від результату найкращий бомбардир в історії збірної України – Андрій Шевченко плакав.

• Чемпіонат світу 2010 року виграла збірна Іспанії.
  • У кваліфікаційній групі відбору до Мундіаля збірна України посіла друге місце, випередивши команду Хорватії.
  • Суперниками по групі нашої збірної були: Англія, Хорватія, Білорусь, Казахстан, Андорра.