«Степаненко мав робити хет-трік»: Зінченко розповів про тренувальний матч проти Лехії

341
Олександр Зінченко, фото: УАФ
Захисник Арсенала та збірної України Олександр Зінченко висловився про тренувальний матч проти Лехії (2:0).

Олександр Зінченко розповів про перемогу над Лехією.

«Хороший контрольний спаринг, думаю, тренерський штаб отримав якусь інформацію від цього матчу. Пріоритетом у грі стояли комунікація та награвання між гравцями, тому що фізично всі хлопці готові, всі чемпіонати тривають.

Три моменти у Степаненко? Я сподіваюся, що це все перенесеться на гру з Італією, в нього ще все попереду. Але сьогодні він мав забивати хет-рик», – сказав Зінченко в коментарі для УАФ.

• У складі Лехії проти збірної зіграли усі три українці команди: Богдан Сарнавський провів на полі перший тайм, Максим Хлань відіграв 59 хвилин, а Іван Желізко отримав 90 хвилин ігрового часу.
  • Наступний матч команда Реброва проведе 20 листопада у Леверкузені у відборі до Євро-2024 проти збірної Італії. Початок – о 21:45 за Києвом.