«Приємно подивитися на свій рівень»: український голкіпер Лехії – про поєдинок зі збірною України

236
Богдан Сарнавський. Фото: УАФ
Український голкіпер польської Лехії Богдан Сарнавський поділився враженнями від товариського поєдинку зі збірною України, який відбувся у Гданську.

Богдан Сарнавський після гри зі збірною України (Лехія поступилась з рахунком 0:2) поділився враженнями від поєдинку:

«Дуже приємно було зустрітись з хлопцями, пограти. Майстер-клас нам сьогодні провели, але ми також сьогодні непогано грали. Мали можливості забити, проте не реалізували свої моменти...

Рівень відчувається – все-таки національна збірна. В команді зібрані найкращі хлопці. Було приємно зіграти, подивитись на свій рівень на фоні збірної України. З Італією буде напружена гра, але вірю, що ми переможемо», – заявив голкіпер Лехії у коментарі для УАФ.

Зазначимо, що у складі Лехії зіграли усі три українці команди: Богдан Сарнавський провів на полі перший тайм, Максим Хлань відіграв 59 хвилин, а Іван Желізко отримав 90 хвилин ігрового часу.

20 листопада підопічні Сергія Реброва зустрінуться зі збірною Італії в рамках останнього туру групового етапу відбору до Євро-2024. Поєдинок пройде в німецькому місті Леверкузен.