«На жаль, професіоналізму і чесності там я не побачив»: легенда Динамо розкритикував Хацкевича

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
1463
0 голосів
«На жаль, професіоналізму і чесності там я не побачив»: легенда Динамо розкритикував Хацкевича
Олег Лужний. Фото: Google
Колишній захисник Динамо та збірної України Олег Лужний згадав, як працював асистентом у київському клубі за часів, коли головним тренером був Олександр Хацкевич.

Олег Лужний вважає, що Олександр Хацкевич підписував гравців, які не відповідають рівню Динамо, а сам він очікував, що білоруський фахівець почне будувати потужну команду.

«Мене запрошували під цікавий проєкт і Хацкевич запевняв, що ми будуємо супер-команду. Втім згодом стало зрозуміло, що обіцянки Олександра не відповідають дійсності. 

Він покликав у Динамо гравців, які і близько не відповідали рівню клубу і поставленим завданням. Можливості якісно підсилитись та здобути хороші результати у Динамо тоді були». 

Також ексзахисник киян негативно висловився на адресу агента Вадима Шаблія, який приймав активну участь у трансферах столичного гранда.

«Я знаю, що є такий «футбольний фахівець» Шаблій, який відіграв велику роль у цих трансферах. Я питав у Хацкевича, навіщо він бере у команду цих футболістів, але він не міг мені цього пояснити. 

Я люблю професіоналізм і чесність – сам такий і вимагаю від людей такого ж ставлення. На жаль, цього там я не побачив», — заявив Лужний для SportArena.

  • Лужний виступав за Динамо з 1989-го по 1999 роки, зігравши 347 матчів.
  • Фахівець також кілька разів працював асистентом головного тренера киян: 2006-2007, 2008-2010, 2010-2012, 2017-2019.
  • Ще два рази спеціаліст був виконуючим обов'язки головного тренера Динамо: у 2007 (сім матчів, чотири перемоги, три поразки) та 2010 рр. (14 матчів, дев'ять перемог, три нічиї, дві поразки). 
  • Динамо Хацкевич очолював з 2017 по 2019 роки: 105 матчів, 62 перемоги, 24 нічиї, 19 поразок. З киянами білорус виграв два Суперкубки України.
  • Окрім київського Динамо, Хацкевич працював тренером національної та молодіжної (U-18) збірних Білорусі, Вітебська, російського Ротора та кіпрського Карміотисса.
X