Ярмолюк – один з найкращих дриблерів минулого туру АПЛ: українець зіграв лише 18 хвилин

249
Єгор Ярмолюк. Фото: Брентфорд
Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк став одним з найкращих гравців 12-го туру Англійської Прем'єр-ліги за кількістю вдалих спроб дриблінгу.

12 листопада в рамках 12 туру АПЛ Ліверпуль на своєму полі зустрічався з Брентфордом Єгора Ярмолюка. Господарі поля впевнено здобули перемогу з рахунком 3:0.

Незважаючи на розгромну поразку, 19-річний український півзахисник здійснив чотири вдалі спроби обіграшу суперника, що стало шостим результатом у 12 турі чемпіонату Англії.

Зазначимо, що Єгор Ярмолюк вийшов на заміну на 72 хвилині.

• Ліверпуль із 27 очками посідає друге місце в АПЛ. Брентфорд із 16 балами розташовується на десятій позиції.
  • Наступний матч команда Єгора Ярмолюка зіграє з Арсеналом Олександра Зінченка (25.11).
  • Український півзахисник провів в поточному сезоні п’ять поєдинків за Брентфорд в усіх турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 19-річного українця в один мільйон євро.