Ярмолюк не допоміг Брентфорду уникнути розгрому від Ліверпуля з дублем Салаха: аналітики оцінили гру українця

208
Салах приймає вітання від партнерів. Фото: Google
В поєдинку 12 туру англійської Прем’єр-ліги Ліверпуль розгромив Брентфорд (3:0). Український півзахисник Єгор Ярмолюк вийшов на поле в другому таймі гри і став одним з найкращих гравців своєї команди.

Ліверпуль впевнено переміг Брентфорд і впритул наблизився до поточного лідера АПЛ Манчестер Сіті.

Перемогу червоним приніс дубль їх багаторічного лідера Мохамеда Салаха. Ще в першому таймі два голи забив і Дарвін Нуньєс, але обидва рази уругваєць потрапляв у положення поза грою. Ще один гол, легітимний, до свого активу записав португалець Діогу Жота.

Український атакувальний півзахисник Брентфорда з'явився на полі в кінці гри – на 72 хвилині.

Ярмолюк став найкращим польовим гравцем Брентфорда, за версією SofaScore. Єгор отримав від статистичного порталу 7.4 балів (вище тільки у воротаря «бджіл» воротаря Флеккена – 8).

Найбільшу оцінку за матч отримав вінгер Ліверпуля Салах – 8.5.

Англія. Прем’єр-ліга

12-й тур

Ліверпуль – Брентфорд 3:0 (1:0)

Голи: Салах, 39, 62, Діогу Жота, 74.

• Після поразки від Ліверпуля в активі Брентфорда залишилося 16 очок. Наразі «джмелі» посідають дев’яту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги.
  • В наступному турі Брентфорд вдома прийматиме лондонський Арсенал. Поєдинок заплановано на 25 листопада. Початок гри о 19:30.
  • Ліверпуль наразі займає друге місце, маючи порівну очок з Манчестер Сіті: по 27. Але, в команди Пепа Гвардіоли є грав в запасі.
  • В наступному 13-му турі Ліверпуль на виїзді зіграє саме проти чинних чемпіонів АПЛ. Поєдинок в Манчестері заплановано на 25 листопада. Стартовий свисток прозвучить о 14:30.
  • Єгор Ярмолюк провів в поточному сезоні п’ять поєдинків за Брентфорд в усіх турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 19-річного українця в один мільйон євро.