Челсі з Мудриком вирвав нічию у Манчестер Сіті у суперматчі з вісьмома м’ячами: Михайло розігнав гольову атаку

596
Михайло Мудрик та Ніколя Джексон. Фото: Google
В центральному поєдинку 12-го туру англійської Прем'єр-ліги Челсі та Манчестер Сіті влаштували видовищну та результативну перестрілку, розійшовшись миром (4:4).

Заключний поєдинок 12 туру англійської Прем’єр-ліги між Челсі та Манчестер Сіті повністю виправдав звання центрального.

Вже в першому таймі команди забили чотири голи на двох, почергово передуючи в рахунку.

Однак, найкращим, а точніше найкурйознішим голом не лише цієї гри, а й всього туру та може і всього чемпіонату, став п’ятий гол, який забив Ерлінг Холанд. Зробив це норвезький голеадор команди Пепа Гвардіоли… тим місцем, куди рідко світить сонячне проміння. Так рахунок став 3:2 на користь чинних чемпіонів.

Після такого знущання Маурісіо Почеттіно витримав паузу та кинув у бій Михайла Мудрика і вже в першій же атаці, після появи українця на полі, яку він і розігнав своїм флангом, Челсі рахунок зрівняв: вбивця Тоттенхема Ніколя Джексон (хет-трик у грі проти «шпор», – прим. «СЕ») скористався тим, що Едерсон відбив м'яч перед собою і переграв бразильського голкіпера Сіті.

Однак і це ще було не все. Манчестер Сіті завдяки голу Родрі знову вийшов вперед за чотири хвилини до завершення основного часу гри, але перемогу не втримав.

Нічию для Челсі точним ударом з пенальті вирвав Коул Палмер на п'ятій доданій хвилині!

▶️ Відео всіх голів у матчі Челсі – Манчестер Сіті дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Англія. Прем’єр-ліга

12-й тур

Челсі – Манчестер Сіті 4:4 (2:2)

Голи: Сілва, 29, Стерлінг, 37, Джексон, 67, Палмер, 90+5 – Холанд, 25, пен., 47, Аканджі, 45+1, Родрі, 86.

• Після нічиєї з Манчестер Сіті в активі Челсі наразі є 16 очок. Сині посідають десяту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • У команди Пепа Гвардіоли 28 пунктів і вони продовжують утримувати перший щабель.
  • В наступному турі команда Маурісіо Почеттіно зіграє на виїзді проти Ньюкасла. Поєдинок відбудеться 25 листопада. Початок гри о 17:00.
  • Манчестер Сіті в турі номер 13 вдома прийматиме Ліверпуль. Поєдинок відбудеться 25 листопада. Початок гри о 14:30.
  • Михайло Мудрик в поточному сезоні провів за Челсі десять поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи.
  • Transfermarkt оцінює Мудрика в 45 мільйонів євро.