Феєрія в Одесі: Рух вирвав перемогу над Чорноморцем у матчі з автоголом, вилученням і пенальті

325
Чорноморець - Рух. Фото: УПЛ
У матчі 14-го туру чемпіонату України одеський Чорноморець зустрічався з львівським Рухом. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 3:2.
  • Чорноморець зазнав 300 поразки в УПЛ удома.
  • Рух здобув десяту перемогу на виїзді в УПЛ.
  • До цього поєдинку одесити не програвали вдома п’ять матчів поспіль.

Гості вже на початку поєдинку вийшли вперед. На дев’ятій хвилині гри Пастуха залишили самотнього в центрі штрафного після прострілу з правого флангу від Квасниці.

На 28-й хвилині матчу команда Романа Григорчука зрівняла рахунок за допомогою захисника Руху, який відправив м’яч у власні ворота.

Ще через півгодини одесити вийшли вперед. Сич не перехопив передачу Хадіди до лівого флангу штрафного на Брагару, після чого відскок Бадібанга перевів у дальній кут.

На 69-й хвилині Гучек отримав червону картку за фол у власному карному майданчику. Пенальті точно виконав Таллес, зрівнявши рахунок.

Гості скористалися чисельною більшістю і зусиллями Плюмана вирвали перемогу на 87-й хвилині.

Фінальний свисток зафіксував тріумф львів’ян у матчі з одеситами – 3:2.

УПЛ, 14-й тур

Чорноморець - Рух – 2:3

Голи: Дідух, 28 (автогол), Бадібанга, 58 – Пастух, 9, Таллес, 72 (пен), Плюман, 87

• Після перемоги Рух піднявся на п’яте місце у турнірній таблиці УПЛ з 24 очками в активі. Чорноморець має 19 балів і займає сьому сходинку.
  • Чорноморець у наступному турі зіграє проти Дніпра-1. Матч заплановано на 27 листопада.