Зоря програла ЛНЗ після відставки Кривенцова з драмою на останніх хвилинах: антисерія продовжилась

233
Геннадій Пасіч. Фото: УПЛ
У матчі 14-го туру чемпіонату України луганська Зоря зустрічалася з черкаським ЛНЗ. У цьому поєдинку перемогу здобула команда Олега Дулуба з рахунком 2:1.
  • ЛНЗ не міг забити на виїзді до сьогоднішнього голу в УПЛ 379 хвилин поспіль.
  • Зоря не може виграти вже п’ять матчів поспіль  в усіх турнірах.
  • Юрій Коваль, який змінив Валерія Кривенцова, востаннє був тренером клубу УПЛ у 2009 році. Тоді Зоря під його керівництвом провела дев’ять матчів, у яких здобула дві перемоги, два рази зіграла внічию та зазнала п’ять поразок.

Обидві команди провели доволі рівний перший тайм, але більше пощастило підопічним Олега Дулуба. На сьомій хвилині поєдинку Пасіч скористався передачею Шестакова та вивів черкаську команду вперед.

У другій половині гри команди обмінялися голами, а фінальний свисток зафіксував перемогу ЛНЗ над Зорею з рахунком 2:1

УПЛ, 14-й тур

Зоря - ЛНЗ – 1:2

Голи: Алефіренко, 88 – Пасіч, 7, 89

• ЛНЗ піднявся на десяте місце у турнірній таблиці УПЛ з 16 очками в активі. Зоря залишилася на 14-му щаблі – десять балів.
  • Наступний матч в УПЛ Зоря проведе 2 грудня проти Руху. Поєдинок з Колосом, який мав відбутися 25 листопада, перенесено.
  • ЛНЗ у наступній грі української першості буде протистояти полтавській Ворсклі. Гра запланована на 25 листопада.