Миколенко забив у другому матчі поспіль: гол захисника Евертона стався на першій хвилині гри АПЛ

527
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
Віталій Миколенко продовжує виявляти здібності бомбардира. Захисник Евертона забив два голи в останніх двох матчах «ірисок» у чемпіонаті Англії.

Лише 52 секунди знадобилося захиснику Евертона Віталію Миколенку, щоб відзначитися у воротах Кристал Пелас в рамках 12-го туру АПЛ.

Українець вдало підключився до атаки «ірисок» і головою замкнув передачу Джека Гаррісона. Даний удар відкрив рахунок у матчі.

Відео голу захисника ви можете побачити в Telegram-каналі FanDay за посиланням.

• На момент вихід новини рахунок у грі – 1:1. На п'ять хвилині Езе з пенальті зрівняв цифри на табло.
  • Даний гол для українця став другим у восьми поєдинках в поточній кампанії АПЛ.
  • Першим взяттям воріт у цьому сезоні Віталій відзначився у матчі 11-го туру чемпіонату Англії проти Брайтона (1:1).
  • Загалом ж за Евертон Миколенко провів 62 матчі, у яких забив три голи.
  • Вперше він зміг забити у Прем’єрі-лізі 8 травня 2022 року у матчі Лестер – Евертон (1:2) в рамках 36-го туру АПЛ.