Гол Довбика і Циганкова приніс Жироні вольову перемогу: команда українців закріпила лідерство в Ла Лізі

846
Артем Довбик та Віктор Циганков святкують гол із партнерами. Фото: Getty Images
У суботу, 11 листопада, Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика перемогла Райо Вальєкано (2:1) у гостьовому матчі 13-го туру чемпіонату Іспанії.

Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика обіграла Райо Вальєкано (2:1) в рамках 13-го туру Ла Ліги.

Українські футболісти провели на полі 78 хвилин та організували перший гол своєї команди.

🔥 Відео голу у виконанні українського дуету дивіться у нашому телеграм-каналі

Рахунок у цьому матчі на п’ятій хвилині відкрили господарі силами Альваро Гарсії, який отримав передачу у штрафному майданчику суперника від Ісі Паласона та вразив ворота.

Жирона відповіла під завісу першого тайму. Довбик отримав передачу із правого флангу від Циганкова прямо перед воротами суперника, першим дотиком прийняв м’яч, а другим відправив його в ціль.

Вирвав перемогу для гостей Савіо на 65-й хвилині. Він опинився на ударній позиції у штрафній площі Райо та не пробачив суперникові провал в обороні.

Райо Вальєкано – Жирона – 1:2

Голи: Гарсія, 5 – Довбик, 42, Савіо, 65

11 листопада. 15:00. Мадрид. Стадіон «Де Вальєкас»