Вестерло врятувався на останніх хвилинах гри з Сент-Трюйденом: Сидорчук отримав другу найкращу оцінку

434
Сергій Сидорчук, фото: Вестерло
Бельгійський Вестерло, за який грає Сергій Сидорчук, у чемпіонаті країни зіграв вдома проти Сент-Трюйдена.

Вестерло, за який грає український півзахисник Сергій Сидорчук, вдома зіграв внічию з Сент-Трюйденом у чемпіонаті Бельгії.

Вестерло вигравав 2:1 до 77-ї хвилини, але потім пропустила двічі. Врятувати нічию вдалося на першій компенсованій арбітром хвилині.

Сидорчук провів на полі весь матч та отримав оцінку 7,3 від порталу SofaScore. Це друга найкраща оцінка у складі Вестерло.

Чемпіонат Бельгії, 14-й тур.

Вестерло – Сент-Трюйден – 3:3

Голи: Байрам, 15, Ганторп Мадсен, 33, 90+1 – Бокат, 5, Койта, 77 (пенальті), 88.

11 листопада, Вестерло, стадіон «Гет Куїп'є».

• Вестерло після 14 зіграних матчів посідає передостаннє 15-те місце, маючи в активі 11 очок.
  • На рахунку Сидорчука у Вестерло вісім матчів та один гол.
  • Наступну гру команда проведе 21 листопада на виїзді проти Шарлеруа.