На радість Дніпру-1 та Шахтарю: Кривбас розписав бойову нічию з Поліссям у битві лідерів УПЛ на очах у Реброва

751
Полісся – Кривбас. Фото: УПЛ
У матчі 13-го туру чемпіонату України у Житомирі місцеве Полісся у поєдинку лідерів УПЛ приймало криворізький Кривбас. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.
  • Юрій Вернидуб не зміг здобути 50 перемогу на виїзді в ролі тренера в УПЛ.
  • Полісся вперше зіграло внічию вдома.
  • До сьогоднішньої гри Кривбас сім матчів поспіль не грав унічию в УПЛ.
  • На матчі команд був присутній головний тренер збірної України Сергій Ребров.

Матч лідерів української першості було вимушено перервано через кілька хвилин після стартового свистку через повітряну тривогу.

У першому таймі Полісся більше контролювало м’яч, але гості діяли гостріше та частіше били по воротам суперника.

На 39-й хвилині гри Кузик прийняв на лівому фланзі штрафного з глибини, після чого пробив під Бойком – 0:1.

У другому таймі підопічні Юрія Калитвинцева відігралися. На 54-й хвилині Макуана зіграв до правого входу до штрафного на Козака, а той потужно пробив у ближній.

▶️ Відео голів матчу Полісся – Кривбас дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Фінальний свисток зафіксував нічию муж Поліссям та Кривбасом – 1:1.

УПЛ, 13 тур

Полісся – Кривбас – 1:1

Голи: Козак, 54 – Кузик, 39

• Після сьогоднішнього матчу команда Вернидуба залишилася на першому місці. Полісся йде другим, але може пропустити вперед Дніпро-1, якщо команда Юрія Максимова подужає Олександрію.
  • У наступному турі Кривбас зіграє з Динамо. Гру заплановано на 12 листопада.
  • Полісся днем раніше поміряється силами з харківським Металістом 1912.