Валенсія здобула перемогу в чемпіонаті Іспанії: Яремчука випустили на декілька хвилин замість героя матчу

627
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
У неділю, 5 листопада, Валенсія Романа Яремчука вдома обіграла Гранаду (1:0) у матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії. Наш форвард з’явився на полі на 89-й хвилині зустрічі.

Валенсія Романа Яремчука здолала Гранаду (1:0) у матчі 12-го туру Ла Ліги. Українець вийшов на заміну на 89-й хвилині гри.

Вирішальний гол з пенальті на 45+7-й хвилині зустрічі забив Пепелу. Покарання будо призначене за фол Рауля Торрента у власному штрафному майданчику. Саме автора єдиного голу й замінив Яремчук у другому таймі.

Валенсія – Гранада – 1:0

Голи: Пепелу, 45+7 (пен.)

5 листопада. 17:15. Валенсія. Стадіон «Месталья»