Захисник Шахтаря переміг у фіналі Кубку Лібертадорес: Марлон виграв головний клубний турнір Південної Америки

345
Флуміненсе святкує перемогу. Фото: ESPN
Бразильський Флуміненсе у фіналі Кубку Лібертадорес обіграв аргентинський Бока Хуніорс (2:1). У складі бразильців перемогу святкував гравець Шахтаря Марлон.

4 листопада у Ріо-де-Жанейро відбувся фінал Кубку Лібертадорес 2023 року між Флуміненсе та Бока Хуніорс. Перемогу із рахунком 2:1 здобула бразильська команда, яка забила вирішальний гол в овертаймах.

У складі Флуміненсе на правах оренди виступає захисник Шахтаря Марлон. Бразилець у вирішальному поєдинку не грав з перших хвилин, проте з'явився на заміну на початку другого тайму замість травмованого Феліпе Мело.

Марлон після виходу на поле встиг здійснити 43 дотики до м'яча, п'ять (із шести) виграних дуелей, два перехоплення та здійснив один фол.

Кубок Лібертадорес. Фінал

Бока Хуніорс – Флуміненсе – 1:2

Голи: Луїс Адвінкула, 72 – Герман Кано, 36, Джон Кеннеді, 99

• Для Флуміненсе цей тріумф у Кубку Лібертадорес став історичним, оскільки раніше «триколірні» ніколи не завойовували даний трофей.
  • Оренда Марлона у бразильському клубі розрахована до 30 червня 2024 року.
  • Нагадаємо, Шахтар підписав 28-річного захисника влітку 2021 року із Сассуоло за 12 мільйонів євро.