Неспортивна поведінка у Першій лізі: форвард Діназа вдарив арбітра головою в груди

753
В’ячеслав Шевченко (в центрі). Фото: ФК Діназ
У суботу, 4 листопада, під час матчу Гірник-Спорт – Діназ (2:0) у 15-му турі Першої ліги стався дикий епізод за участю нападника гостей В’ячеслава Шевченка.

У матчі 15-го туру Першої ліги Гірник-Спорт – Діназ (2:0) 38-річний форвард гостей В’ячеслав Шевченко дозволив собі застосувати силу до арбітра матчу Василя Файди.

На 64-й хвилині матчу суддя показав червону картку Шевченку, який вийшов на заміну по перерві, однак той був незгоден із таким рішенням та перед тим, як покинути поле, головою вдарив арбітра у груди.

Відео моменту вилучення та нападу Шевченка на Файду

На щастя, продовження інциденту не було, адже футболісти обох команд відтіснили Шевченка від Файди.

Цей епізод стався вже за рахунку 1:0 на користь господарів. В більшості вони забили другий гол у ворота суперника.