Довбик віддав асист за Жирону: відео гольової дії від українського форварда

437
Артем Довбик. Фото: Getty Images
У матчі 12 туру чемпіонату Іспанії проти Осасуни форварду Жирони Артему Довбику вистачило лише 16 хвилин, щоб записати до свого активу результативну дію, а саме асист.

4 листопада в матчі 12 туру іспанської Ла Ліги Жирона, яку у стартовому складі представив Артем Довбик, зустрічається з Осасуною.

Український форвард каталонської команди вже з перших хвилин почав приносити користь своєму колективу. Довбик вже на 16 хвилині віддав передачу на Івана Мартіна, після якої півзахисник Жирони відкрив рахунок.

Відео результативної дії Артема дивіться у Telegram-каналі FanDay за посиланням.

Станом на вихід новини в матчі зафіксовано нічию 1:1. За дев'ять хвилин після даного взяття воріт Будімір зрівняв рахунок.

• Дана результативна дія стала дев'ятою для Довбика у складі Жирони у всіх турнірах.
  • Форвард відзначився п'ятьма голами та трьома асистами у 12 матчах чемпіонату, а також записав до свого активу гольову передачу в матчі Кубка.
  • На лаві запасних каталонської команди перебуває вінгер Віктор Циганков.