«Зоря не змогла повірити у свої сили»: Кривенцов знайшов причину розгромної поразки від Чорноморця у Кубку

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
770
Валерій Кривенцов. Фото: Google
Головний тренер луганської Зорі Валерій Кривенцов прокоментував підсумок поєдинку 1/4 фіналу Кубка України проти одеського Чорноморця (1:4).

Валерій Кривенцов коментуючи поразку в 1/4 фіналу Кубка України від Чорноморця, відзначив важливість першого голу «моряків», після якого його команда «попливла».

«Стартові хвилини, десь 15 хвилин, почали потужно. Вибігали в атаку, були якісні передумови, щоб забивати, але не зуміли вірно розпорядитися мʼячем.

Потім пропустили необовʼязковий гол. Після цього, Зоря, начебто, не змогла повірити у свої сили. Хоча, моменти були».

Однак, розгромно критукувати своїх підопічних Кривенцов не став, запевнивши, що гравці самі все добре розуміють.

«Помилок достатньо. В нас попереду дуже серйозний календар. Плюс важки переїзди в Польщу та назад в Україну.

Так, зараз немає результату, але команда в будь-якому разі не опускає руки. Розмовляли з гравцями. Всі готові виправляти ситуацію», – цитує Кривенцова пресслужба Зорі.