Арсенал розгромив Шеффілд Юнайтед, а Зінченко відіграв весь матч: «каноніри» піднялися на друге місце в АПЛ

718
Олександр Зінченко. Фото: Арсенал
У матчі 10 туру чемпіонату Англії Арсенал, за який виступає Олександр Зінченко, приймав вдома Шеффілд Юнайтед. Поєдинок завершився розгромною перемогою господарів поля.

Сьогодні, 28 жовтня, відбувся матч 10 туру чемпіонату Англії. Арсенал, за який виступає Олександр Зінченко, у домашньому поєдинку здолав Шеффілд Юнайтед. Українець вийшов у стартовому складі.

Господарі поля від старту поєдинку показали, що саме вони є фаворитами матчу, а далі відбувся бенефіс Едді Нкетії, який оформив хет-трик.

Форвард Арсеналу на 28-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі, а в другому таймі завершив розпочате, відзначившись ще двома голами на 51-й та 58-й хвилинах.

В кінці зустрічі Фабіу Вієйра реалізував пенальті на 88-й хвилині, а Томіясу на 90+6 встановив остаточний рахунок на табло.

Чемпіонат Англії. 10 тур

Арсенал – Шеффілд Юнайтед – 5:0

Гол: Нкетіа, 28, 51, 58, Вієйра, 88 (з пенальті), Томіясу, 90+6

28 жовтня. 17:00. Лондон. Стадіон «Емірейтс»

• Арсенал у нинішньому сезоні АПЛ ще не зазнавав поразок: сім перемог та три нічиї.
  • Перемога підняла команду Олександра Зінченка на друге місце в турнірній таблиці з 24 очками в активі.
  • У наступному турі чемпіонату Англії Арсенал на виїзді зіграє проти Ньюкасла. Гру заплановано на 4 листопада. Початок о 19:30.
  • Посеред тижня (1 листопада) лондонська команда зіграє у Кубку англійської Ліги з Вест Хемом. Гра розпочнеться о 21:30.