Кривбас розгромив Дніпро-1: команда Вернидуба закріпилася на першому місці

577
Руслан Бабенко та Роман Дебелко, фото: УПЛ
У суботу, 28 жовтня, відбувся матч 12-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Кривбас зустрівся з Дніпром-1.

Кривбас прийняв вдома Дніпро-1 у 12-му турі УПЛ.

Початок гри був запланований на 13:00, але через повітряну тривогу в Дніпропетровській області він затримався.

Вже на 11-й хвилині гри Олег Кожушко відкрив рахунок, забивши у порожні ворота після передачі Дениса Кузика. На 41-й хвилині відзначився вже сам Кузик, забивши зі штрафного.

На початку другого тайму Кожушко оформив дубль, довівши рахунок до розгромного.

Наприкінці зустрічі Дніпро-1 міг забити хоча б один гол, але Богдан Лєднєв не забив з пенальті, він вдарив вище воріт.

Дивіться всі голи матчу у нашому телеграм-каналі

УПЛ. 12-й тур.

Кривбас – Дніпро-1 – 3:0

Голи: Кожушко, 11, 51, Кузик, 41.

28 жовтня, Кривий Ріг, стадіон «Гірник».

• Після перемоги Кривбас має в активі 24 очка та продовжує займати першу сходинку в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Дніпро-1 залишився на четвертому місці. Команда Юрія Максимова має 21 очко в активі.
  • В наступному турі Кривбас зіграє проти Полісся на виїзді. Поєдинок заплановано на 6 листопада.
  • Дніпро-1 у 13-му турі вдома зіграє проти Олександрії також 6 листопада.