Жирона – на вершині Ла Ліги: аналітики оцінили гру Довбика та Циганкова у матчі проти Сельти

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2304
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
В поєдинку одинадцятого туру іспанської Ла Ліги Жирона мінімально перемогла Сельту з Віго і здійнялася на першу сходинку в турнірній таблиці (1:0).

Напередодні ввечері Жирона вирвала перемогу в поєдинку з Сельтою та вийшла в одноосібні лідери іспанської Ла Ліги.

Підопічні Мічела мучились з непоступливими галісійцями аж до другої компенсованої хвилини, коли дальній удар Янгеля Еррери все ж досяг своєї мети та опинився в сітці воріт суперника.

Український форвард Жирони Артем Довбик на поєдинок проти Сельти вийшов в основі та провів на полі 67 хвилин.

Інший наш співвітчизник, вінгер каталонської команди Віктор Циганков, також прийняв участь у цьому матчі, з’явившись на заміну на 79-й хвилині.

Статистичний портал SofaScore поставив Довбику за матч проти Сельти досить посередній бал –  6.8, а Циганкову й того меньший – 6.6.

На рахунку Артема 12 дотиків, 2 удари (1 у площину – xG 0.12), 3 з 5 точних передач (60%), 1 з 4 виграних єдиноборств, 4 втрати та 1 зароблений фол.

В активі Віктора 15 дотиків, 12 з 13 виконаних передач (92%), 1 неточний навіс, 0 єдиноборств та 2 втрати.

• Після перемоги над Сельтою Жирона має в активі 28 очок та посідає перший щабель в турнірній таблиці Ла Ліги. Відрив від мадридського Реала складає три очки, але у «вершкових» є грав в запасі.
  • В наступному турі Жирона на виїзді зіграє проти Осасуни. Поєдинок заплановано на 4 листопада. Початок гри о 15:00.
  • У поточному сезоні Довбик зіграв за Жирону в 11-ти поєдинках: п'ять голів, дві результативні передачі.
  • Віктор Циганков у сезоні 2023/2024 зіграв за каталонський клуб у дев’яти матчах в усіх турнірах: один гол, одна результативна передача.