Мудрик обігнав всю атаку Ман Юнайтед: українець забив більше сімох гравців «червоних дияволів»

348
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Український 22-річний вінгер Челсі Михайло Мудрик примудрився за результативністю обійти усю групу атаки Манчестер Юнайтед у нинішньому сезоні Прем’єр-ліги.

У матчі Челсі – Арсенал (2:2) у дев’ятому турі АПЛ Михайло Мудрик відзначився своїм другим голом за синіх в чемпіонаті у нинішній кампанії.

🔥 Відео голу Мудрика дивіться у нашому телеграм-каналі

Два влучні постріли українця у восьми матчах не виглядають чимось неймовірним, однак він на цю мить випередив за результативністю усю групу атаки Манчестер Юнайтед:

• Антоні Марсьяль – сім матчів, нуль голів;
  • Расмус Хойлунд – шість ігор, нуль голів;
  • Антоні – шість поєдинків, нуль голів;
  • Маркус Рашфорд – дев'ять матчів, гол;
  • Мейсон Маунт – п'ять матчів, нуль голів;
  • Алехандро Гарначо – сім матчів, нуль голів;
  • Факундо Пеллістрі – чотири гри, нуль голів.

Сумарно вищезазначені гравці провели 2407 хвилин і змогли забити один гол на сімох. Мудрик відзначився двічі за 309 хвилин.