Український футбол втратив чергову команду: клуб Другої ліги оголосив про припинення виступів

Ілля Деулін Ілля Деулін
1800
Український футбол втратив чергову команду: клуб Другої ліги оголосив про припинення виступів
Васт. Фото: ФК Васт
У Другій лізі залишається 14 команд. Миколаївський Васт оголосив про припинення виступів у чемпіонаті. Деталей такого рішення у друголіговому колективі поки не розкривають.

Перша втрата українського футболу в сезоні 2023/2024 сталася вже в жовтні. Друголіговий Васт на своїй сторінці у Instagram повідомив, що команда знімається з розіграшу чемпіонату:

«Шановні вболівальники, керівництвом ФК Васт було прийнято рішення припинити участь в Чемпіонаті України! Всі подробиці такого рішення і коментарі будуть надані після вирішененя організаційних питань. Дякуємо, що були разом з нами», – йдеться у заяві клубу.

Наразі заяву клубу в Професіональній футбольній лізі, яка проводить змагання у Другій лізі, ніяк не прокоментували.

Натомість на рішення відреагували в Instagram ФК Миколаїв 1920, в який мав перейменуватися Васт перед початком сезону:

«Даний акаунт, починаючи з 22 жовтня більше не буде публікувати інформацію про ФК Васт. Тут буде інформація про новий клуб ФК Миколаїв 1920 та його дитячу футбольну академію. Всю інформацію про ФК Васт шукайте на офіційному сайті клубу та спортивних ЗМІ країни». 

  • Протягом сезону Васт набрав лише чотири очки в 10 матчах та нині займає передостаннє, 14 місце.
  • Раніше клуб з Миколаєва вже пропустив два матчі: четвертого туру зі Скалою 1911, за який Васту присудили технічну поразку 0:3 та 12 туру проти ЮКСА, який був перенесений на початок листопада.
  • Директор клубу Антон Шиманець зазначав, що у Васта є певні фінансові проблеми.