Ворскла вилетіла з Ліги чемпіонів: полтавська команда вдруге за тиждень розгромно програла Ромі

318
Ворскла – Рома. Фото: ФК Рома
Остання українська команда залишила жіночу Лігу чемпіонів. У першому раунді кваліфікації вилетів Кривбас, а за підсумками наступної стадії турнір покинула Ворскла, яка розгромно поступилася Ромі.

Полтавська Ворскла не зіграє у груповому етапі жіночої Ліги чемпіонів. Команда Наталії Зінченко в останньому раунді кваліфікації виявилася слабшою від італійської Роми.

«Вовчині», які виграли перший матч з рахунком 3:0, з таким ж запалом почали і гру-відповідь, відкривши рахунок ближче до кінця першого тайму.

В другій половині матчу італійки просто здійснили голепад, але перед тим гравчиня Ворскли Ніколь Козлова зрівняла рахунок гри, але не двоматчевого протистояння.

За десять хвилин у середині другого тайму Рома провела аж три голи у ворота полтавчанок. Згодом розгром довершив «дубль» Яни Котик, яка двічі відзначилася у власних воротах.

Як підсумок – Ворскла зазнала розгромної поразки від Роми та не вийшла до групи жіночої Ліги чемпіонів, вилетівши в останньому раунді кваліфікації.

Футбол. Жіноча Ліга чемпіонів. Кваліфікація, другий раунд.

Ворскла – Рома – 1:6 (перший матч – 0:3)

Голи: Козлова 51 – Вінас 35, Латорре 56, Ді Гульєьмо 58, 68, Котик 83 (автогол), 88 (автогол).

• У першому раунді кваліфікації вилетів Кривбас, який програв міні-турнір у Лінчепінгу.
  • Таким чином, жіночий український футбол залишився без представництва в єврокубках.