Ворскла розгромно програла Ромі: українська команда в кроці від вильоту з Ліги чемпіонів

375
Рома (Ж) – Ворскла (Ж). Фото: Getty Images
У середу, 11 жовтня, полтавська Ворскла в гостях програла римській Ромі (0:3) у першому матчі кінцевого кваліфікаційного етапу жіночої Ліги чемпіонів.

Ворскла поступилася Ромі (0:3) у першому матчі кінцевого кваліфікаційного раунду жіночої Ліги чемпіонів.

Рахунок у зустрічі на 15-й хвилині відкрила Евелін Вінс. Вона буквально заштовхала м’яч у порожні ворота, зігравши на повторному добиванні після сейву голкіперки та влучання м’яча у поперечину в результаті попередніх ударів партнерок.

На 58-й хвилині матчу подвоїла рахунок Мануела Джульяно. Вона ударом головою замкнула навісну подачу із флангу від Еміліе Хааві.

На 64-й хвилині рахунок до розгромного довела Валентіна Джачінті. Вона переправила м’яч у ворота після прострілу до штрафного майданчика Ворскли від тієї ж таки Хааві.

Рома (Ж) – Ворскла (Ж) – 3:0

Голи: Вінс, 15, Джульяно, 58, Джачінті, 64