Збірна України перемогла команду Англії: відео неймовірних голів молодіжки в матчі з чинними чемпіонами Європи

1734
Назар Волошин, фото: УАФ
16 жовтня молодіжна збірна України провела матч відбору до Євро-2025 U-21 проти команди Англії U-21. Гра пройшла у словацькому місті Кошице.

Збірна України U-21 перемогла Англію U-21. Зустріч пройшла у словацькому місті Кошице.

У середині першого тайму наша команда вийшла вперед, на 31-й хвилині рахунок відкрив Назар Волошин. Наприкінці тайму Україна подвоїла перевагу, Олег Очеретько точно пробив зі штрафного на 43-й хвилині гри.

Англійці відіграли один м'яч в середині другого тайму, відзначився гравець Челсі Ноні Мадуеке. На 89-й хвилині Чарлі Крессвелл зрівняв рахунок.

Українці все ж таки змогли вирвати перемогу на останніх хвилинах завдяки голу Іллі Квасниці.

Чемпіонат Європи U-21. Кваліфікація. Груповий етап. Група F. Четвертий тур.

Україна U-21 – Англія U-21 – 3:2

Голи: Волошин, 31, Очеретько, 43, Квасниця, 90+4 – Мадуеке, 67, Крессвелл, 89.

Кошицька футбольна арена, Кошице, Словаччина.

Відео голів можна подивитися в нашому телеграм-каналі

Молодіжна збірна України тепер випереджає Англію на три бали у таблиці після трьох зіграних турів:

• Українці під керівництвом Унаї Мельгоси у попередньому матчі 12 жовтня обіграла Люксембург (3:0).
  • У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина, як країна-господарка, та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).