Шахтар переміг Рух в товариському матчі: бразилець Невертон забив дебютний гол

513
Невертон, фото: Шахтар
15 жовтня Шахтар та Рух провели товариський матч під час паузи в УПЛ на ігри збірних. Шахтар переміг з рахунком 2:0.

Шахтар та Рух провели товариський матч.

Матч відбувся на полі готельного комплексу Emily Resort у Львові.

Шахтар відкрив рахунок на 36-й хвилині, відзначився Кевін Келсі. У другому таймі подвоїв рахунок 18-річний бразилець Невертон. Це перша результативна дія футболіста за донецький клуб. В офіційних матчах гравець ще не відзначався, зігравши 58 хвилини в чотирьох зустрічах.

Товариський матч

Шахтар – Рух – 2:0

Голи: Келсі, 36, Невертон, 51.

Львів, Emily Resort.

• Матч пройшов без гравців збірної: з донецького клубу виклик отримали воротар Дмитро Різник, захисники Микола Матвієнко та Юхим Конопля, півзахисники, Єгор Назарина, Олександр Зубков, Георгій Судаков і Тарас Степаненко.
  • До молодіжної збірної були викликані хавбек Олег Очеретько та форвард Богдан В’юнник. Захисники Іраклі Азаров та Новатус Міроші приєдналися до збірних Грузії та Танзанії.
  • Шахтар наразі займає третє місце у турнірній таблиці УПЛ з 18 очками, Рух йде четвертим з 16 заліковими балами.