Донька Буткевича отримала посаду в Поліссі: чим буде займатися Дар’я в житомирському клубі

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
925
0 голосів
Донька Буткевича отримала посаду в Поліссі: чим буде займатися Дар’я в житомирському клубі
Дар’я Буткевич. Фото: ФК Полісся
Дар’я Буткевич офіційно стала найголовнішою людиною у структурі житомирського Полісся. Щоправда, жіночого. Дівчина виконуватиме функції подібні до батькових.

Майстер спорту України Дар’я Буткевич очолить напрямок розвитку жіночого футболу у ФК Полісся та обійме посаду президентки жіночої команди клубу.

Основними напрямками діяльності Дар’ї стануть розвиток та популяризація жіночого футболу, пошук талановитих футболісток, які гратимуть у складі «Полісся».

«Стати президенткою жіночої команди Полісся — це не про посаду, це про місію — розвивати український жіночий футбол.

Ми бачимо, як у світі стрімко росте рівень жіночого футболу. Останній чемпіонат світу серед дівчат мав великий успіх серед глядацької аудиторії і показав високий рівень майстерності гравчинь». 

Плани у Дар’ї Буткевич на новій посади дуже амбітні.

«Цій темі (жіночому футболу) у світі приділяється неймовірна підтримка та увага. Натомість, в Україні з цим проблема.

Я хочу виправити це. Хочу дати більше можливостей жінкам для розвитку, хочу висловити свою підтримку кожній, хто вирішить займатися в Україні футболом. Я зроблю все, що від мене залежить, щоб допомогти жіночому футболу вийти на новий рівень», – сказала Дар’я в інтерв’ю клубній пресслужбі Полісся.

  • Жіноча команда Полісся виступає в Першій лізі України.
  • Після п’яти матчів в поточному чемпіонаті «вовчиці» мають в активі десять очок та посідають четверту сходинку в турнірній таблиці.