«Він не підтримує те, що робить росія»: Сидорчук розповів про одноклубника, який має російське громадянство

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
773
0 голосів
«Він не підтримує те, що робить росія»: Сидорчук розповів про одноклубника, який має російське громадянство
Сергій Сидорчук, фото: Вестерло
Український хавбек Вестерло Сергій Сидорчук розповів про те, як він спілкується з одноклубником Романом Нойштедтером, який має російське громадянство.

Сергій Сидорчук розповів про гравця Вестерло Романа Нойштедтера, який має російське громадянство.

«Перед тим, як я підписував контракт, я мав розмову з генеральним директором, сказав, що для мене це буде дуже велика проблема. Він відповів, що мені треба з ним поспілкуватися, і я сам все зрозумію. Я підписав контракт, приїхав на базу і першим, кого я зустрів – це був він.

Я йому одразу сказав: «Я не зможу тобі спочатку потиснути руку, бо мені потрібно знати твою позицію». І він мені її чітко пояснив, я її зрозумів, і на цьому ми зійшлися».

Сидорчук сказав, що Роман не підтримує те, що робить росія, але від громадянства поки не відмовився.

«Він не підтримує те, що робить росія, але я не можу за нього це казати. Розумієте, так? Я не можу за людину сказати те, що він сам повинен сказати. Мені сказав, що він цього не підтримує і на цьому крапка.

У нього дуже багато нюансів, але я не можу їх розповідати. Щодо відмови від громадянства, це не все так просто зробити. Знову ж таки, я не можу говорити за людину. Але те, що він сказав – мені видалося нормальною позицією», – сказав Сидорчук в коментарі для «Взбірна».

  • Сидорчук наразі провів за бельгійців три матчі, без результативних дій. Контракт хавбека з клубом дійний до 30 червня 2026 року.