«Зриває з себе штани, рве футболку»: ексгравець Мілана та Барселони назвав колишнього тренера Шахтаря «психом»

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
955
0 голосів
«Зриває з себе штани, рве футболку»: ексгравець Мілана та Барселони назвав колишнього тренера Шахтаря «психом»
Роберто Де Дзербі. Фото: Google
Колишній півзахисник Сассуоло, Барселони та Мілана Кевін-Прінс Боатенг поділився спогадами про спільну роботу з нинішнім наставником Брайтона Роберто Де Дзербі.

Кевін-Прінс Боатенг розповів, як Роберто Де Дзербі, який свого часу тренував Шахтар, вмовив його перейти до Сассуоло.

«Я не знав, хто такий Де Дзербі. Мені подзвонив агент, сказав, що Роберто хоче мене в Сассуоло. Я запитав, що мені робити там, а він такий: «Повір, ти хочеш працювати з ним».

Де Дзербі переконав мене за одну телефонну розмову. «Давай до мене, я зроблю тебе кращим футболістом, ніж ти колись був. Ти гратимеш у найкращий футбол у своєму житті».

Гравець відзначив, що італійський фахівець є надзвичайно емоційним навіть на тренуваннях.

«Якщо ти став не там, де треба, навіть на 15 см вбік, він вже кричить. Ох, як він кричить! Зриває з себе штани, рве на собі футболку, йде проти тебе в підкаті!

Якщо бачить, що ти трохи втомлений зранку, то питає: «Ти вже прокинувся?». Відповідаєш «так», він пасує тобі, біжить на тебе, стрибає у підкаті, тож тобі треба його обіграти. І він такий: «Ок, ти прокинувся».

Футболіст зізнався, що, на його думку, колишній наставник Шахтаря є відмінним тренером.

«Він адаптується до кожного суперника. Він – псих, у позитивному сенсі. Найкращий тренер, найкраща людина», — сказав Боатенг для Rio Ferdinand Presents.

  • Нагадаємо, що Боатенг працював з Роберто Де Дзербі в Сассуоло пів року в сезоні 2018/19, а потім відправився в оренду в Барселону.
  • Загалом гравець під керівництвом італійського фахівця провів 15 матчів, в яких забив п'ять голів та віддав одну результативну передачу.