Без гравців Шахтаря: збірна України U-19 програла Південній Кореї на старті товариського турніру

728
Збірна України U-19 у Сеулі. Фото: УАФ
Сьогодні, 10 жовтня, у товариському матчі на Кубок Сеула збірна України U-19 зустрічалася з командою з Південної Кореї U-18. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 4:2.

У вівторок, 10 жовтня, команда Олега Кузнецова, у заявці якої немає жодного гравця з Шахтаря, зустрічалася з господарями змагань – корейцями.

У старті гри динамівець Пономаренко мав шанс відкрити рахунок у матчі, але не зумів переграти голкіпера корейців.

Суперник відповів на 12-й хвилині – навіс з флангу призвів до удару головою, який Фесюк не зміг відбити.

Наші хлопці швидко відігралися – після прострілу Пономаренка від лицьової лінії Василець зблизька переправляє м'яч у сітку.

▶️ Відео голу Васильця у ворота збірної Південної Кореї U-18 дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Але господарі під кінець першого тайму все ж зуміли вийти вперед – потужний удар у верхній кут воріт без шансів для воротаря.

У другому таймі корейці зуміли втретє пробити українського голкіпера, але наші хлопці не здалися і на 78-й хвилині скоротили відставання у рахунку завдяки точному удару Панченко.

Проте, на жаль, вже через дві хвилини гравець суперників вдало замкнув подачу з флангу та знову забив підопічними Кузнецова.

Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів з рахунком 4:2.

Відзначимо, що суперник грав командою, яка створена з гравців 18 років.