Кузнецов: «Багато хто може подумати, що В’ячеслава Суркіса викликали у збірну через батька, але це не так»

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
209
0 голосів
Кузнецов: «Багато хто може подумати, що В’ячеслава Суркіса викликали у збірну через батька, але це не так»
В'ячеслав Суркіс. Фото: ФК Динамо
Головний тренер юнацької збірної України U-19 Олег Кузнецов розповів про останні новини з табору синьо-жовтих перед товариським турніром в Південній Кореї, окремо зупинившись на персоні голкіпера В’ячеслава Суркіса.

Олег Кузнецов спростував чутки, мовляв він викликав під прапори юнацької збірної України голкіпера Динамо В'ячеслава Суркіса тільки через те, що він є сином колишнього президента ФФУ Григорія Суркіса.

«Слава стабільно грає в основі Динамо U-19 плюс у нього хороша взаємодія з динамівськими захисниками, яких ми викликали до збірної.

Подивимося на нього. У Суркіса гарні перспективи. Багато хто може подумати, що його викликали через батька, але це зовсім не так. Слава – хороший воротар».

Стосовно ж локальних завдань України на Seoul Cup, то Кузнецов сказав наступне:

«Ми не зустрічалися півтора роки. Насамперед ми хочемо подивитися футболістів – у якому вони стані.

До того ж, у команді багато новачків, нам потрібно буде сформувати кістяк. І сам турнір досить цікавий, суперники хороші», – сказав Кузнецов в ексклюзивному інтерв'ю «Спорт Експрес».

  • Турнір Seoul Cup проходитиме з 10 по 15 жовтня.
  • Крім юнацької збірної України, на ньому зіграють однолітки наших хлопців з Південної Кореї, Марокко та В'єтнаму. 
  • Перший матч на турнірі синьо-жовті зіграють вже найближчого вівторка, 10 жовтня, проти господарів турніру – команди Південної Кореї.
X