Вернидуб проти Григорчука: Кривбас переміг Чорноморець та очолив таблицю УПЛ, обійшовши Шахтар та Полісся

339
Кривбас – Чорноморець. Фото: УПЛ
У матчі десятого туру чемпіонату України криворізький Кривбас приймав на своєму полі одеський Чорноморець. Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 1:0.
  • Футбольні шляхи Кривбаса і Чорноморця раніше перетиналися 39 разів у рамках УПЛ, Кубка України та Першої ліги СРСР. Одесити мають перевагу – 18 успішних матчів проти дев'яти нічиїх і 12 перемог криворізького колективу.
  • Команди востаннє грали наприкінці минулого місяця, коли голи Дади та Йона Шпорна проти м'яча Клима Приходька принесли «морякам» домашню кубкову перемогу на стадіоні Чорноморець.
  • Головний арбітр Денис Шурман має досвід проведення матчу за участю Кривбаса – одна поразка, тоді як із Чорноморцем він перетинався п'ять разів – одна перемога і чотири поразки.
  • Юрій Вернидуб провів 40-й матч на чолі Кривбасу.
  • Кривбас забиває в УПЛ у семи домашніх матчах поспіль.
  • Чорноморець не грає внічию на виїзді 11 матчів поспіль.

Сьогоднішній матч був важливим для обох команд, адже у разі перемоги і Кривбас, і Чорноморець виходили на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату України.

Підопічні Юрія Вернидуба були близькими до того, щоб відкрити рахунок у поєдинку вже на дев’ятий хвилині гри, але Варакута врятував одеситів після удару Дібанго.

Перша половина матчу при досить рівній грі завершилася у нульову нічию.

На 58-й хвилині Приходько з пенальті пробив низом у правий кут воріт та приніс Кривбасу мінімальну перемогу над одеситами.

УПЛ, десятий тур

Кривбас – Чорноморець – 1:0

Голи: Приходько, 58 (пен.)

• Після сьогоднішнього матчу Кривбас з 20 очками одноосібно очолив турнірну таблицю чемпіонату України. Чорноморець залишився з 16 балами та займає п’яте місце.
  • У наступному турі Чорноморець зіграє проти Минаю. Матч заплановано на 21 жовтня.
  • Кривбас 20 жовтня поміряється силами з харківським Металістом 1925.