Челсі здобув вольову перемогу над Бернлі: Мудрик отримав 8 хвилин, конкурент українця став героєм матчу

856
Рахім Стерлінг. Фото: Челсі
У суботу, 7 жовтня на «Терф Мур» пройшов матч восьмого туру АПЛ, в якому Бернлі зустрічався з Челсі, за який виступає Михайло Мудрик. Гра завершилась перемогою гостей з рахунком 4:1.
  • Челсі в останніх матчах переміг Брайтон (1:0) у Кубку Ліги та Фулхем в АПЛ (2:0), а тому сьогодні прагнув знову відсвяткувати тріумф у поєдинку з одним з аутсайдерів чемпіонату Англії.
  • Михайло Мудрик розпочав гру на лаві для запасних, а його місце в основі Почеттіно віддав Стерлінгу.

Сині пропустили перший гол вже на 15-й хвилині гри. Фостер змістився з правого флангу до центрального входу до штрафного, після чого покотив ліворуч на Одобера, а той пробив у дальній від себе кут.

На 42-й хвилині Стерлінг зайшов до штрафного та прострілив у ногу Аль-Дахіля, рикошет від якої пішов за комірець воротарю.

Старт другого тайму призвів до голу з пенальті, який заробив все той же Стерлінг, у виконанні Палмера.

На 65-й хвилині забив і сам Рахім. Кайседо забрав м'яч у центрі поля в Ремзі, після чого зіграв на Галлагера, а той перевів праворуч на Стерлінга, який пробив повз голкіпера в дальній кут.

Через десять хвилин рахунок став розгромним. Джексон зупинив у центрі штрафного передачу Палмера з правого флангу, і після павзи пробив у правий кут.

Відзначимо, що на 82-й хвилині гри замість Стерлінга на полі з’явився Мудрик.

АПЛ, восьмий тур

Бернлі – Челсі – 1:4

Голі: Одоберт, 15, Палмер, 50, Стерлінг, 65, Джексон, 75 – Аль-Дахіля, 42 (автогол)

• Перемога дозволила лондонцям піднятися на дев’яте місце з 11 очками в активі. Бернлі йде 18 у турнірній таблиці АПЛ з чотирма балами.
  • Челсі у наступному турі зіграє проти лондонського Арсенала. Гра запланована на 21 жовтня.
  • Бернлі того ж дня поміряється силами з Брентфордом.