Шмідт та Індзагі оцінили гру Трубіна: що сказали тренери Бенфіки та Інтера про українця після матчу ЛЧ

1379
Анатолій Трубін. Фото: Google
Головні тренери італійського Інтеру та португальської Бенфіки Сімоне Індзагі та Рогер Шмідт, прокоментували результат очної дуелі своїх команд в другому турі групового етапу Ліги чемпіонів (1:0).

В поєдинку другого туру групового етапу Ліги чемпіонів 2023/2024 італійський Інтер мінімально здолав на своєму полі португальську Бенфіку (1:0).

«Спорт Експрес» виокремив в післяматчевих коментарях наствників обох команд найголовніше, з акентом на нашому співвітчизнику Анатолії Трубіні.

Сімоне Індзагі:

«Ми зіграли дуже добре попри те, що влучали у стійку, поперечину, а також попри класну гру Трубіна - голкіпера, який зіграв чудово», – сказав наставник Інтеру.

Рогер Шмідт:

«Інтер заслужив перемогу, вони створили більше моментів. В першому таймі ми грали добре і мали кілька моментів забити, але у другому таймі все змінилось.

Наш голкіпер зіграв добре, але я вважаю, що вони створили занадто багато моментів і виграли занадто легко», – такими були слова головного тренера Бенфіки після гри в Мілані.

▶️ Відео найкращих сейвів Анатолія Трубіна у грі Інтер  Бенфіка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Після двох матчів Бенфіка посідає останню, четверту сходинку, в групі D. В активі «орлів» нуль очок.
  • Наступний матч в Лізі чемпіонів команда Рогера Шмідта проведе 24 жовтня в Лісабоні проти іспанського Реал Сосьєдаду.
  • Анатолій Трубін перейшов до Бенфіки з донецького Шахтаря в серпні цього року за 10 мільйонів євро.
  • Наразі в активі 22-річного українця п’ять матчів у складі «орлів»: п'ять пропущених голів.