«Був найкращим у першому таймі, став тягарем у другому»: реакція фанів Арсенала на гру Зінченка проти Ланса

381
Олександр Зінченко. Фото: Арсенал
Лондонський Арсенал з Олександром Зінченко сенсаційно поступився у матчі другого туру Ліги чемпіонів французькому Лансу (1:2). Англійські фанати прокоментували гру українця у соціальних мережах.

Вчора, 3 жовтня відбувся матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Лондонський Арсенал завітав в гості до Ланса із Франції. «Каноніри» зусиллями Жезуса відкрили рахунок, але у підсумку поступилися супернику – 1:2.

Українець вийшов у стартовому складі, але на 70-й хвилині був замінений. Британські ЗМІ оцінили гру нашого співвітчизника, як посередню.

Не були у захваті від виступу Зінченка і вболівальники Арсенала.

hoch-zeit1607: «Я багато разів про це говорив, але ніхто не хотів слухати. Зінченко краще як півзахисник, а не як захисник».

Kelvin: «Жаль, що Тімбер отримав цю травму... Зінченко майже у всіх матчах виглядає замученим до 60-ї хвилини».

john mbithi: «Зінченко став тягарем у другому таймі».

N.S.H: «Зінченко був нашим найкращим гравцем у першому таймі».

TrueBallers: «Зінченко не може захищатися... інверсії недостатньо у таких матчах».

Olushola Babalola: «Артета іноді повинен ставити Зінченка на позицію чистого хава».

• Після двох ігор «канонірів» мають в активі три очки та посідають другу сходинку в групі В. Перше місце за Лансом – чотири очки.
  • У наступному турі Ліги чемпіонів Арсенал зіграє на виїзді проти іспанської Севільї. Гру заплановано на 24 жовтня. Початок о 22:00.
  • Наступний матч в англійській Прем'єр-лізі Арсенал зіграє проти Манчестер Сіті. Битва титанів АПЛ відбудеться в Лондоні восьмого жовтня. Початок о 18:30.