Реал розгромно обіграв Жирону: Циганкова і Довбика замінили у другому таймі

566
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: Getty Images
У суботу, 30 вересня, Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика вдома поступилася Реалу (0:3) у матчі восьмого туру Ла Ліги. Команда Мічела зазнала першої поразки у сезоні.

Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика програла Реалу (0:2) у матчі восьмого туру чемпіонату Іспанії.

Циганков провів на полі перший тайм, а Довбик – 60 хвилин.

Рахунок у матчі на 17-й хвилині відкрив Хоселу, замкнувши простріл Джуда Беллінгема до штрафного майданчику господарів.

На 21-й хвилині подвоїв перевагу «вершкових» Орельєн Чуамені. Він точним ударом головою вразив ціль після подачі з кутового від Тоні Кроса.

Крапку у матчі поставив Беллінгем, який завершив класну двоходівку із Хоселу та розстріляв ворота із близької відстані.

На 90+3-й хвилині пряме вилучення отримав захисник Реала Начо за грубий фол.

Жирона – Реал – 0:3

Голи: Хоселу, 17, Чуамені, 21, Беллінгем, 71

30 вересня. 19:30. Жирона. Стадіон «Мунісіпаль де Монтіліві»

• Жирона після цієї гри має у своєму активі 19 набраних очок у восьми поєдинках та розташовується на третьому місці в турнірній таблиці. Команда Мічела зазнала першої поразки в цій кампанії;
  • В активі Циганкова вісім матчів за Жирону (один гол, один асист). Довбик також зіграв вісім поєдинків (три голи, два асисти);
  • Наступний матч у Ла Лізі колектив українців проведе в гостях проти Кадіса 7 жовтня.