Арсенал розгромив Борнмут: Зінченко і Забарний отримали високі оцінки за гру АПЛ

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
1643
Борнмут – Арсенал. Фото: Getty Images
Арсенал Олександра Зінченка у Борнмуті розгромив однойменну команду в рамках сьомого туру АПЛ з рахунком 4:0. Два з цих голів «каноніри» забили з пенальті.

30 вересня в рамках сьомого туру АПЛ відбулося українське дербі у Англії: Арсенал Олександра Зінченка гостював у Борнмута Іллі Забарного. Обидва гравці вийшли у стартовому складі своїх команд.

Команда Мікеля Артети з початку гри почала виправдовувати статус фаворита і вже на 17 хвилині відкрила рахунок зусиллями Саки.

Далі Арсенал забивав лише з пенальті: наприкінці першого тайму покарання арбітра реалізував Едегор, а на початку другої половини з точки не схибив Хаверц.

Втім, вже в доданий до другого тайму час «каноніри» зусиллями Уайта змогли забити другий гол з гри.

Як наслідок – з рахунком 4:0 виявився сильнішим Арсенал.

Футбол. Англія. АПЛ. Сьомий тур.

Борнмут – Арсенал 0:4.

Голи: Сака 17, Едегор 44 (пенальті), Хаверц 53 (пенальті), Уайт 90+5.

• Зінченко провів на полі 69 хвилин і за такий відрізок матчу удостоївся наступних оцінок: WhoScored – 7.8 (один з трьох найкращих результатів у команді), Sofascore – 7.5 (четверта оцінка в команді).
  • Забарний ж за повний матч отримав такі оцінки: Whoscored – 5.8 (другий з кінця результат у команді), Sofascore – 6.4 (четверта оцінка в команді).
  • В наступному турі Арсенал 8 жовтня прийматиме Манчестер Сіті.
  • Борнмут днем раніше зіграє проти ще однієї української команди – Евертона Віталія Миколенка.