Ексхавбек Шахтаря познущався над легендою Реала: відео ефектного голу Патріка у півфіналі Кубка Лібертадорес

631
Алан Патрік. Фото: Google
В поєдинку 1/2 фіналу Кубка Лібертадорес бразильські Флуміненсе та Інтернасьйонал розписали видовищну та результативну нічию (2:2). Голом за гостей відзначився Алан Патрік.

Сильнішого не виявили, але потішили чотирма голами та безкомпромісною боротьбою, яка в одному з моментів завершилася червоною карткою.

Мова про перший поєдинок 1/2 фіналу Кубка Лібертадорес між бразильськими Флуміненсе та Інтернасьйоналем (2:2).

У складі Флуміненсе зіграв колишній капітан мадридського Реала Марсело, а також захисник Марлон, права на якого й досі належать донецькому Шахтарю.

За Інтернасьйонал зіграли аж два колишні представники «гірників»  – Вітао та Алан Патрік.

Останній відзначився голом у середині другого тайму. На 64-й хвилині півзахисник ефектно обіграв Марсело і поцілив у дальній кут.

▶️ Огляд поєдинку Флуміненсе – Інтернасьйонал дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Кубок Лібертадорес, 1/2 фіналу. Перший матч

Флуміненсе – Інтернасьйонал – 2:2 (1:1)

Голи: Кано, 10, 78 – Мальйо, 45+5, Алан Патрік, 64.

Вилучення: Шав'єр, 45 (Флуміненсе).

• Матч-відповідь Інтернасьйонал – Флуміненсе відбудеться 5 жовтня.
  • Іншого фіналіста Копа Лібертадорес-2023 визначать аргентиський Бока Хуніорс і бразильський  Палмейрас.