Довбик розпочав камбек Жирони: українець вчергове відзначився за іспанський клуб

506
Артем Довбик. Фото: Жирона
У матчі сьомого туру чемпіонату Іспанії зустрічались Жирона та Вільярреал. Поєдинок завершився перемогою гостей, яку допоміг здобути Артем Довбик.

Сьогодні, 27 вересня, відбувся матч сьомого туру Ла Ліги, в якому зустрічались Вільярреал та Жирона.

У першій половині зустрічі команди активно створювали моменти. Господарі поля виглядали дещо гостріше, проте гравці пішли на перерву за рахунку 0:0 на табло.

У другому таймі Вільярреал відкрив рахунок у зустрічі – на 49-й хвилині Данієль Парехо реалізував пенальті.

Вже на 56-й хвилині український форвард Жирони Артем Довбик зрівняв рахунок у зустрічі ударом головою, відгукнувшись на навіс від Савіо.

Відео забитого м'яча можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Через п'ять хвилин каталонський клуб вийшов вперед. Ерік Гарсія забив другий м'яч у ворота Вільярреала. Таким чином, Жирона виграла з рахунком 2:1 та здобула свою шосту перемогу поспіль у Ла Лізі.

Ла Ліга. 7-й тур

Вільярреал – Жирона – 1:2

Голи: Парехо, 49 – Довбик, 56, Гарсія, 61

27 вересня. 20:00. Вільярреал. «Естадіо де ла Кераміка»

• Завдяки перемозі Жирона вийшла на перше місце у Ла Лізі з 19 балами. Вільярреал нині перебуває на 14-му місці зі сімома балами.
  • У наступному турі чемпіонату Іспанії Жирона зіграє у домашньому поєдинку проти мадридського Реала, який посідає другу сходинку. Гру заплановано на 30 вересня.
  • Вільярреал зіграє також 30 вересня. «Жовта субмарина» поміряється силами з Хетафе на виїзді.