Ворскла перервала серію з двох поразок поспіль: полтавці здобули кубкову перемогу над Металістом 1925

406
Металіст 1925 - Ворскла. Фото: Google
У матчі 1/8 фіналу Кубка України полтавська Ворскла в Києві зустрілась з харківським Металістом 1925. Поєдинок завершився впевненою перемогою полтавців.

Сьогодні, 27 вересня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України – полтавська Ворскла завітала в гості до харківського Металіста 1925.

У першій половині зустрічі глядачі побачили одразу два забиті м'ячі – спочатку Ібрагім Кане на 15-й хвилині, а потім і Руслан Степанюк на 45+1 оформили комфортну перевагу у два голи для полтавців перед перервою.

У другому таймі Ворскла забила свій третій гол. Це 20-річний Іван Нестеренко на 74-й хвилині встановив остаточний рахунок на табло – полтавський клуб спокійно крокує до чвертьфіналу турніру.

Кубок України. 1/8 фіналу

Металіст 1925 – Ворскла – 0:3

Голи: Кане, 15, Степанюк, 45+1, Нестеренко, 74

27 вересня. 18:30. Київ. «Лівий Берег»

Нагадаємо, що у сезоні 2008/09 Ворскла вже вигравала Кубок України, обігравши у фіналі донецький Шахтар (1:0).

• В УПЛ Металіст посідає сьоме місце з 11 балами. Ворскла розташувалася на десятому місці зі дев'ятьма балами.
  • У наступному турі чемпіонату України Металіст 1925 зіграє у виїзному поєдинку проти Дніпра-1. Гру заплановано на 2 жовтня.
  • Ворскла 30 вересня проведе наступну гру у чемпіонаті. Полтавський клуб поміряється силами з донецьким Шахтарем на виїзді.