Шахтар вийшов до 1/4 фіналу Кубка України: «гірники» розгромили Верес у ювілейному матчі Степаненка

1097
Верес – Шахтар. Фото: Шахтар
Сьогодні, 26 вересня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України, у якому рівненський Верес приймав донецький Шахтар. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь «гірників».
  • Верес шлях у розіграші Кубка України розпочав з минулого раунду, в якому він обіграв представника Першої ліги — Епіцентр (3:1).
  • Для рівненської команди сьогоднішній матч був четвертою нагодою здолати стадію 1/8 фіналу турніру.
  • Найкращий результат Вереса – це програний півфінал у сезоні-1993/94, у якому команда з Рівного поступилася сімферопольській Таврії.
  • Для Шахтаря це була стартова гра у відродженому Кубку України, який він вигравав 13 разів.
  • Між собою команди провели вже 17 матчів і двічі зіграли у Кубку України. У сезоні-2017/18 вони зустрілися у чвертьфіналі і тоді переможцем був Шахтар із рахунком 4:0.
  • Загалом Верес лише раз обіграв донецьку команду та двічі зіграв унічию.
  • Матч проти Вересу став 400-м для Тараса Степаненка у футболці Шахтаря

Перша половина матчу завершилась при достатньо рівній грі та з не великою кількістю небезпечних моментів. Як результат – 0:0 на табло після 45 хвилин поєдинку.

У перерві Патрік ван Леувен, напевне, провів зі своїми підопічними бесіду на підвищених тонах, бо Шахтар заграв значно активніше та агресивніше в атаці.

Старання донецької команди на 65-й хвилині були винагородженні голом. Бондаренко розрізав до лівого флангу штрафного на хід Кащуку, а той точно пробив у дальній кут.

Поки господарі поля приходили до тями після пропущеного м’яча, «гірники» подвоїли перевагу – результативний удар після передачі Зубкова на свій рахунок записав Бондаренко.

Крапку в матчі поставив Очеретько, який замкнув простріл Сікана – 3:0 на користь Шахтаря.

Кубок України, 1/8 фіналу

Верес – Шахтар – 0:3

Голи: Кащук, 65, Бондаренко, 68, Очеретько, 90+1

Стадіон «Авангард», Рівне

• Наступний матч Шахтар проведе у чемпіонаті України проти полтавської Ворскли. Гра запланована на 30 вересня.
  • Верес того ж дня зіграє проти черкаського ЛНЗ.