У захисника збірної України підозра на струс мозку: гравець не дограв матч своєї команди

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
561
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images
Захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов, попри вихід у стартовому складі проти Орландо Сіті, провів на полі лише перший тайм. У перерві центрбека замінили через підозру на струс мозку.

Український захисник американського Інтер Маямі Сергій Кривцов відіграв у матчі МЛС проти Орландо Сіті (1:1) лише 45 хвилин. Втім, це не внаслідок якоїсь поганої гри, а через занепокоєння за стан здоров’я футболіста.

Як повідомив журналіст Франко Панісо у своєму Twitter, у Кривцова після боротьби у карному майданчику суперника було зафіксовано підозру на струс мозку, через що він і не вийшов на другий тайм.

• Cтатистичний портал WhoScored оцінив гру Кривцова проти Орландо Сіті у 6,8 балів, а SofaScore – у 7,0 балів. Це одні із найкращих балів у складі команди з Маямі.
  • Раніше захисник, який не потрапив до старту на гру проти Атланти (2:5) та провів на полі лише 14 хвилин, відіграв повний матч проти Торонто (4:0).
  • Інтер Маямі нині займає 14 місце Східної конференції, а від зони плей-оф «чапель» відділяють п'ять очок.