Кривцов зіграв у старті: Інтер Маямі без зіркових новачків не зміг обіграти Орландо

676
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images
32-річний український захисник Сергій Кривцов взяв участь у поєдинку Інтера з Маямі проти Орландо Сіті. Гра завершилась нічиєю з рахунком 1:1.

Інтер Маямі в черговому матчі регулярного сезону MLS зустрівся з Орландо Сіті та зіграв у нічию.

У стартовому складі команди з Флориди вийшли український захисник Сергій Кривцов, а ось екс-зірки Барселони Ліонель Мессі, Серхіо Бускетс та Жорді Альба пропускали гру.

Аргентинець та лівий захисник не дограли попередній поєдинок Інтер Маямі проти Торонто через травми. Тоді обох гравців замінили наприкінці першого тайму.

На жаль, ушкодження зазнав і Сергій Кривцов, якого Херардо Мартіно замінив у перерві.

Футбол. Північна Америка. МЛС

Орландо Сіті – Інтер Маямі – 1:1

Голи: Макгвайр, 66 – Руіз, 52

Зазначимо, що від порталу статистики WhoScored Сергій Кривцов отримав оцінку 6,8, а SofaScore оцінив гру українця в 7,0 балів. Це одні із найкращих балів у складі команди з Маямі.

• На даний момент Інтер посідає 14-е місце у своїй конференції.
  • До дев'ятого місця, яке дає путівку у плей-оф турніру, клубу з Маямі не хватає п'яти балів.