Карпати втратили очки з тернопільською Нивою: команда Маркевича скоротила відрив у Першій лізі

325
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
У неділю, 24 вересня, Карпати зіграли внічию проти тернопільської Ниви (1:1) в гостьовому матчі дев’ятого туру Першої ліги. Підопічні Мирона Маркевича вдруге в сезоні втратили очки.

Карпати та Нива (Т) зіграли внічию із рахунком 1:1 у поєдинку дев’ятого туру Першої ліги.

Рахунок у матчі відкрили Карпати. На 8-й хвилині голом відзначився Ян Костенко. Він точним ударом в один дотик замкнув флангову передачу до штрафного майданчику суперника від Амбросія Чачуа.

Вже за дві хвилини господарі відігралися силами Андрія Зіня. Він буквально заштовхав м’яч у ворота суперника після подачі зі штрафного та «пожежі» біля воріт Карпат.

До завершення поєдинку жодна команда більше не спромоглася забити.

Нива (Т) – Карпати – 1:1

Голи: Зінь, 8 – Костенко, 8

24 вересня. 16:00. КП «Тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича»

• Карпати після дев'яти зіграних поєдинків мають у своєму активі 23 набрані очки та посідають перше місце в турнірній таблиці Першої ліги. Через цю вже другу нічию в сезоні Карпати дозволили наблизитися до себе Ниві Бузовій на відстань чотирьох балів;
  • Нива також після дев'яти проведених матчів набрали 11 пунктів та розташувалися на п'ятій сходинці;
  • Наступний матч у чемпіонаті Карпати проведуть 1 жовтня в гостях проти Хуста. Нива 30 вересня вдома прийме Буковину.