Дніпро-1 обіграв Зорю: Максимов перервав безвиграшну серію віцечемпіонів України

1050
Зоря - Дніпро-1. Фото: СК Дніпро-1
У неділю, 24 вересня, Дніпро-1 на виїзді здолав Зорю (1:0) в рамках восьмого туру чемпіонату України. Вирішальний гол на власний рахунок записав Ігор Когут.

Дніпро-1 здолав Зорю (1:0) у матчі восьмого туру УПЛ.

Єдиний та вирішальний гол у матчі на 24-й хвилині забив Ігор Когут. В результаті красивої комбінації нападник скористався прострілом з флангу від Валентина Рубчинського та вразив ворота точним ударом в один дотик.

⚽️ Відео вирішального голу матчу дивіться у нашому телеграм-каналі

Зоря – Дніпро-1 – 0:1

Голи: Когут, 24

24 вересня. 15:00. Львів. Стадіон «Україна»

Дніпро-1 перервав свою чотирьохматчеву безвиграшну серію в УПЛ (три нічиї, одна поразка);

• Безвиграшна серія Зорі в чемпіонаті України досягнула чотирьох поєдинків (дві нічиї, дві поразки):
  • Дніпро-1 із дев’ятьма набраними очками після шести зіграних поєдинків посідає восьму сходинку в турнірній таблиці УПЛ;
  • Зоря із п’ятьма балами в активі після семи проведених зустрічей розташувалася на 15-й позиції;
  • Свою наступну гру в рамках регулярної першості дніпряни проведуть 2 жовтня вдома проти Металіста 1925. Луганці 30 вересня протистоятимуть Чорноморцю на виїзді.