Відео дебютного голу Яремчука за Олімпіакос: Роман вийшов на заміну і приніс перемогу у матчі чемпіонату Греції

14010
9 голосів
Роман Яремчук. Фото: Олімпіакос
У понеділок, 26 серпня, Олімпіакос, у складі якого виступає нападник національної команди України Роман Яремчук, зустрічався на власному полі з Калітеєю. Гра завершилася з рахунком 2:1, переможний гол забив Яремчук.
  • У першому турі чемпіонату Греції Олімпіакосом була здобута впевнена виїзна вікторія над Волосом (2:0).
  • Калітея прийшла до еліти місцевого футболу з другого дивізіону, який змогли виграти минулого сезону.
  • Роман Яремчук розпочав гру з лави для запасних, але з’явився на полі на 68-й хвилині.

Олімпіакос вийшов вперед уже на 14-й хвилині зустрічі. Результативний удар на свій рахунок записав норвежець Вельде. Калітея на 60-й хвилині зрівняла рахунок.

Проте Олімпіакос вирвав перемогу, завдяки точному удару Яремчука на добиванні, для якого цей гол став дебютним у грецькій команді.

🔥ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛУ ЯРЕМЧУКА🔥

Грецька суперліга, другий тур

Олімпіакос – Калітея – 2:1

Голи: Вельде, 14, Яремчук, 79 – Улдрікіс, 60.

• У наступному турі Олімпіакос зіграє проти Ламії на виїзді. Матч заплановано на 31 серпня.
  • У нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах за свою команду Яремчук провів два матчі, в яких відзначився одним голом.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028-го року. Transfermarkt оцінює футболіста у 3,5 мільйонів євро.