Чорноморець переміг вперше після двох поразок поспіль: Полісся мінімально поступилось в Одесі

412
Чорноморець. Фото: Google
У матчі сьомого туру чемпіонату України житомирське Полісся завітало в гості до одеського Чорноморця. Поєдинок завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0.

Сьогодні, 16 вересня, відбувся матч сьомого туру УПЛ. Житомирське Полісся поступилось одеському Чорноморцю.

У першому таймі глядачі побачили лише один забитий м'яч – гравець господарів Олександр Васильєв відкрив рахунок у матчі на 13-й хвилині зустрічі. 1:0 після першої половини гри.

У другому таймі Полісся спробувало зрівняти рахунок, проте, житомиряни не змогли реалізувати свої моменти. Голів більше не забивав і Чорноморець, тому як виявилось – всі голи вболівальники побачили ще у першій половині матчу.

Чорноморець – Полісся – 1:0

Голи: Васильєв, 13

16 вересня. 15:00. Одеса. Стадіон «Чорноморець»

• Одеський клуб перервав серію із двох поразок в УПЛ, а житомирська команда вперше не зуміла виграти після трьох перемог поспіль.
  • Перемога дозволила Чорноморцю вийти на друге місце у турнірній таблиці з 12 очками. У Полісся наразі також 12 балів та третє місце.
  • У наступному турі чемпіонату України Чорноморець зіграє у виїзному поєдинку проти Олександрії. Гру заплановано на 22 вересня.
  • Полісся наступного дня, а саме 23 вересня поміряється силами з Минаєм у домашній грі.