Минай на чолі з Любеновичем переміг Прикарпаття, Нива здолала Хуст: огляд матчів другого туру Першої ліги

517
ФК Минай. Фото: Google
В рамках другого туру української Першої ліги закарпатський Минай обіграв івано-франківський Прикарпаття, а тернопільська Нива здолала Хуст.

16 серпня відбулося два поєдинки в рамках Першої ліги України.

У першому матчі дня закарпатський Хуст вдома поступився тернопільській Ниві з рахунком 2:3.

Гості у перші 16 хвилин відзначилися двічі, проте господарі ще до перерви встигли зрівняти рахунок.

Однак Нива на 50-й хвилині забила третій гол та довела матч до переможного завершення.

Перша ліга. Другий тур

Хуст – Нива – 2:3

Голи: Гук, 25, Уманець, 32 – Різник, 9, 50, Галадей, 16

У другому поєдинку дня зустрічалися закарпатський Минай та івано-франківський Прикарпаття.

Зазначимо, що Желько Любенович керував діями закарпатців у матчі, незважаючи на чутки про відхід з клубу.

Головний тренер Минаю після гри заявив, що залишається на посаді і продовжить працювати у команді.

Закарпатський клуб здобув впевнену перемогу із рахунком 4:2.

Минай – Прикарпаття – 4:2

Голи: Матюшенко, 31, Ременяк, 36, 52, Дмитрук, 65 – Цюцюра, 60, Швець, 79