Шедеври Шапаренка і Бражка, фокуси Караваєва, дебют Піхальонка: відео вольової перемоги Динамо над Партизаном

640
Гравці киян. Фото: Динамо
Відбувся перший поєдинок в рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, в якому київське Динамо розгромно обіграло сербський Партизан.

Сьогодні, 23 липня, київське Динамо розпочало боротьбу за потрапляння до групового етапу Ліги чемпіонів з другого кваліфікаційного раунду. Суперником української команди став сербський Партизан.

Перед стартом гри гравці київського Динамо не потиснули руки футболістам сербського Партизана через участь сербів в товариському турнірі «Братський кубок‎», який проходив у російській федерації.

Кияни більш активно розпочали гру, створюючи небезпеку біля воріт суперників. Проте всередині тайму Олександр Караваєв сфолив у власному штрафному майданчику та привіз пенальті, який Партизан реалізував.

Пропущений гол не зупинив підопічних Олександра Шовковського, які продовжували створювати моменти біля воріт сербів. Наприкінці тайму Микола Шапаренко реалізував свій момент та зрівняв рахунок у зустрічі.

Кияни не зупинилися і вже через три хвилини забили другий гол – Володимир Бражко відзначився ударом з-за меж штрафного. А вже на 45-й Олександр Караваєв виправився та відправив третій забитий м'яч у ворота Партизану.

ГОЛИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Всередині другого тайму Динамо трішки розслабилося, чим і скористався Партизан, забивши вдруге. Кияни після пропущеного голу вернули гру під контроль та наприкінці зустрічі забили п'ятий гол зусиллями Дениса Попова.

Фінальну точку в матчі поставив Олександр Піхальонок, який відправив шостий гол у ворота Партизану.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація, другий раунд. Перший матч

Динамо – Партизан – 6:2

Голи: Шапаренко, 40, Бражко, 43, Караваєв, 45, Кабаєв, 55, Попов, 83, Піхальонок, 90+2 – Салданья, 21, 66

23 липня. 21:00. Люблін, Польща. Стадіон «Арена Люблін»

• Нагадаємо, що матч-відповідь між Партизаном та Динамо пройде у Сербії 31 липня. Старт поєдинку заплановано на 21:00.
  • У минулому клубному сезоні команда Олександра Шовковського фінішувала на другій позиції у турнірній таблиці УПЛ.